Linnutalu logo - kuulus kollane

Tooted

DSC_0203

Kõigil munadel on lisaks farmi koodile peal ka LINNU TALU nimi, et kvaliteedis kindel olla.

Kui Te soovite, et munadest tehtud toit oleks isuäratav, tuleb kasutada Linnu talu tumekollase rebuga mune. Just munakollane on see, mis annab praele või küpsetisele ligitõmbava välimuse. Tumekollane rebu on meie munade tunnusjoon ja tugevaim eelis turul. Vaatamata munakoore pruunile või valgele värvusele on rebud sees ikka ühesugused tumekollased. Munakoore värvus omakorda sõltub ikka kana sulestikust: pruunil kanal on pruunid ja valgel kanal valged munad. Meie kanade munad tunneb poes ära kollaste karpide järgi, mis paistavad letis juba kaugelt silma.

M-munad 53-63 g

LINNU TALU toodab Eestis ainukesena loodusliku seleeniga rikastatud mune. Miks on need munad kasulikud? Seleen aitab kaasa immuunsüsteemi ja kilpnäärme normaalsele talitlusele ning aitab hoida juukseid ja küüsi normaalsetena. Seleen aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Munade tarbimine kuulub mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise raamesse. Linnu talu seleeniga munad sisaldavad tavamunadega võrreldes 2 korda rohkem seleeni ja sööge neid vähemalt 1 päevas!

L munad – 63-73g

XL munad – üle 73g

Sügavkülmutatud supikana

Eluskanad

Kõigi munatoodete puhul on minimaalne tellimiskogus üks kast ehk 360 muna, va munad 30 tk kiles, mida on kastis 300 tk ja mis on minimaalne kogus.